Donuts Love: Lezzetli Bir Seçim

Kocaelispor Blog olarak gerek şehrimiz İzmit’te, gerekse deplasmanlarda günün stresini taze çekilmiş doygun kıvamlı ve uzun bitimli bir filtre kahve yanında donut ile atmak ritüellerimizin başında gelmektedir. Arastapark’taki Loopsy Donut analizimizi buradan, ve Lüleburgaz deplasmanındaki Çörek Dünyası analizimizi de buradan yeniden okuyabilirsiniz.

Malum havalar sıcak, herkesin aklındaki tek şey transfer tahtasının açılması. Transfer tahtasını açmayan-açamayan geçmiş başkanların camia tarafından ne hale getirildiğini anımsıyoruz. Şimdilerde de kulübü 4 yıldır yöneten ve transfer tahtasına yönelik tavrını camiadan yükselen seslere göre şekillendiren bir yönetimi bulunuyor Kocaelispor’un. Bir bakmışsınız “uzun yıllar açmayacağız kendi oyuncularımıza güveniyoruz” diye canlı yayınlarda esip kükreyebiliyor kulüp başkanı, başka bir zaman bakıyorsunuz “ben öyle demek istemedim, elbette açmak için çaba sarfediyoruz” diyebiliyor. Bu gelgitlerin arasında sonunda ibre “açmak için çaba sarfediyoruz biraz daha sabredin” noktasına gelmiş bulunuyor. Bölgesel Amatör Lig’e düşmekten tamamen bir oyuncunun dönemsel performansı ile kurtulan ekibimizin nasıl bir sezon geçirdiği belli ki kimsenin umrunda değil. Yeni stadyum büyüsü almış yürümüş. Kocaelispor’a güncel katkısının ne olduğu meçhul Hamza’nın dahi sözleşme imzalamasında bu büyünün şüphesiz etkisi var. Büyü sadece takımda ve tribünde değil, basında da mevcut. Hep beraber sezonun gerçekçi bir analizi yapılmadan, gelecek sezon planlaması yapılmadan “çok yaşa büyük padişahım” edası ile günler geliyor geçiyor. “Kulübün geleceğini düşünmek” oluyor bunun da adı. Bu yıl gişe geliri olarak 5.500 liralık bir katkı sunulmasında acaba tek suçlu taraftar mı? Düzyurt’u dahi yenemeyen bir takımı, oyun kuramayan beceriksiz teknik adamları taraftara ısrarla izletmek sonra da ilgi yok deyip dert yanmak acaba nasıl bir haleti ruhiye…

Neyse efendim, günlerini bu kısırdöngüler içinde geçirmek istemeyen okurlarımız biraz soluklanmak biraz zihinsel detoks yapmak ve kırk yılın başı bir tatlı kaçamağına göz kırpmak istiyorsa, eğer yolları düşerse Beşiktaş merkezinde yer alan (Sinanpaşa Çarşısı’nın hemen çaprazında) Donuts Love‘a uğrayabilirler.

Apartmanın ikinci katında yer alan bu sevimli mekan, zengin donut çeşitleri ile dikkat çekiyor. Bizlerin tercihi kakao kremalı ve portakallı donutlar oldu. Yoğun malzemesi ve kararında pudra şekeri ile taze filtre kahvelerin yanında oldukça güzel bir seçim olduğunu belirtebiliriz.

Donuts Love evlere ve işyerlerine de sipariş veriyor. Ayrıca bedava tatlı kutusu temin etmek için kart uygulaması da mevcut.

Yolu düşenlere şimdiden afiyet olsun.

Hakkında KSB Editorial

Kocaelispor Blog - Kocaelispor Analiz Merkezi

Önerilen Makale

Pizzada Geleneksel Bir Durak: Snoopy

İzmit’te İnönü Caddesi’nde bulunan Snoopy Pizza & Chicken Restoranı, şehrimizdeki en eski pizza salonlarından biri …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir