Emre Güsar Özel Röportajı

KS Blog’un özel röportaj serisi devam ediyor. Yeni konuğumuz 2004/2005 döneminde kadromuzda yer alan ve 5 numaralı formamızı giymiş 1977 İzmit doğumlu savunma oyuncumuz Emre Güsar.

Ekibimiz altyapısından gelen önceki dönemlerde Altay, Göztepe, Bursa ve Kayseri formaları da giymiş Emre Güsar, anımsanacağı gibi Kocaelisporumuza Vestel Manisaspor’dan transfer olmuştu. Kendisine röportaj için yeniden teşekkür ediyoruz.

KS Blog: Merhaba Emre, öncelikle röportajımızı kabul ettiğin ve bizlere zaman ayırdığın için çok teşekkür ederiz.İlk sorumuz Kocaelispor’a geliş döneminle ilgili. Nasıl bir süreçti senin için?

Emre Güsar: Kocaelispor’a geliş donemimle alakalı çok zor bir süreç olmadı. Hem alt yapısından yetiştiğim kulüp, hem İzmitli ve Kocaelisporlu oldugum için.

KS Blog: Transfer sürecin nasıl oldu desek?

Emre Güsar: Aslında 2 dakika bile sürmemişti transfer görüşmem. Camiadan geldiğim için İzmit’i ve Kocaelispor’u çok yakından biliyordum.

KS Blog: Kocaelispor ile çıktığın unutulmaz maç hangisidir desek Emre?

Emre Güsar: Benim için unutamayacağım maç Yozgatspor’la oynadığımız maçtır. O maçtan 2 gün önce babam rahmetli olmuştu. Yine de maça çıktım o hafta.

KS Blog: Taraftar derneğimizle, Hodri Meydan’la ilgili düşüncelerini de öğrenmek isteriz Emre. Hodri Meydan’la anıların var mı?

Emre Güsar: Hodri Meydan bir markadır. Her zaman böyledir bu durum. Çoğu da zaten hem arkadaşım, hem kardeşim hem de abilerimdir.

KS Blog: Senin döneminden takımdaki favori oyuncun kimdi desek?

Emre Güsar: Tek bir isim vermek aslında doğru olmaz diye düşünüyorum.

KS Blog: Halen Kocaelispor’u takip edebiliyor musun? Mevcut durumumuzu biliyor musun?

Emre Güsar: Elbette. Kocaelispor’u her zaman takip ediyorum.

Hakkında KSB Editorial

Kocaelispor Blog - Kocaelispor Analiz Merkezi

Önerilen Makale

Yüksel Sariyar Özel Röportajı

KS Blog’un özel röportaj serisi devam ediyor. Bu haftaki konuğumuz 2003/2004 döneminde kadromuzda yer alan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir