Hakkımızda

ksbloglogoKocaelispor Blog | kocaelisporblog.com 2006 yılında online bir platform olarak kurulmuştur.

Kuruluş döneminden bu yana Kocaelispor camiası ile ilgili tüm detayları, çeşitli yerel gazetelerden ve resmi siteden bildirilen haberler olarak derlemiş,  haftalık makaleler ve yorumlar oluşturarak paylaşıma sunmuştur. 2013 yılına kadar bu doğrultuda bir yol haritası izleyen Kocaelispor Blog, Kocaelispor hakkında güncel online paylaşımlar, arşiv çalışmaları, detaylı analizler ve özel makaleler adına çeşitli kategoriler altında değişim kararı almıştır.

Kocaelispor Blog, 2014 yılı itibariyle, Kocaelispor’a ve Kocaeli’ye daha interaktif  projeler sunacak bir yapıya kavuşarak yoluna devam etmektedir. Bu doğrultuda özellikle Kocaelispor tarihine ve tribün kültürüne yoğunluklu olarak merceğini tutmaya başlayan Kocaelispor Blog, bilimsel olgulara önem veren analitik ve nesnel çizgisi ve özgün multimedya içeriği ile Kocaelispor’u tribünden okumak isteyen kişiler için bir yol haritası belirlemiştir.

Kocaelispor Blog’da bu çizgi doğrultusunda sizler de yazmak ve düşüncelerinizi paylaşmak istiyorsanız info@kocaelisporblog.com adresine e-posta gönderebilirsiniz.

Saygılarımızla.

Kocaelispor Blog Ekibi