Kamerunlu Ön Libero: Georges Constant Mandjeck

Çok kısa süre içinde Abdoulaye Cisse, Dino Ndlovu, Michael Pereira ve Coelho Özçakmak transferleri ile yurtdışından potansiyeli olan isimleri getiren kulübümüz, yeni sezon hazırlıklarının bir halkası olarak Kamerunlu ortasaha oyuncusu Georges Mandjeck ile de ön protokol yaptı. Bu aynı zamanda toplamdaki 10.transferimiz.

Georges Constant Mandjeck 32 yaşında ve 1.83 boyunda. Kariyerine Kadji Sports Academy’de başlayan Mandjeck, Stuttgart ve Kaiserslautern’de Almanya tecrübesi yaşadı. 2010 döneminde Fransa dönemi başladı. Rennais FC ve Auxerre’de forma giyen kendisi 2013-15 döneminde ülkemizde Kayseri Erciyes’te toplam 36 maçta forma giydi. Sonrasında FC Metz, Sparta Prag ve Maccabi Haifa ekiplerinde kısa sürelerde genelde 5-11 aylık dilimlerde yer aldı. Son olarak Belçika’dan Waasland Beveren ekibinde yaklaşık 6 aylık bir görev aldı. Kariyerinde toplam 325 maçta forma giydi 11 de golü var.

Kamerun milli takımında 14 nolu formayı giyen Mandjeck, geldiği Belçika ekibinde 4 numarayı tercih ediyordu.

Mandjeck’in yenilenen kadro yapılanması içinde yerini bulmasını ve iyi bir performans göstermesini ümit ediyoruz.

Hakkında KSB Editorial

Kocaelispor Blog - Kocaelispor Analiz Merkezi

Önerilen Makale

Güney Afrikalı Golcü Transferimiz: Dino Ndlovu

Kulübümüz 11 yıl aradan sonra ikinci ciddi profesyonel yabancı transferini de gerçekleştirdi. Güney Afrikalı santrafor …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir