Kocaelispor Tribünlerinin “Reisi”: Kerem Erman

Geçmişten günümüze Kocaelispor tribününün önde gelen yol göstericilerine ve iz bırakan tribün emekçilerine merceğimizi tutmaya devam ediyoruz. Bu haftaki konuğumuz özellikle Yenimahalle’de ve genel olarak İzmit’te çok iyi bilinen, duruşu ve tarzı ile “Reis” imajını her seferinde ispatlamış bir Kocaelispor savaşçısı. Kerem Erman.

Kerem Erman’ı Kocaelispor tribünlerinde özellikle maraton olarak bilinen Hodri Meydan tribününden karşılaşmaları izleyenlerin bilmemesi mümkün değildir. Çok eski Kocaelisporludur kendisi. Yalnızca kendi mahallesi olan Yenimahalle’deki yol gösterici ağabey karakterinden ötürü değil, siyasi duruşundan da ötürü de “Reis” lakabı ile bilinmektedir kendisi.

Yenimahalle'deki işletmesinden bir kesit
Yenimahalle’deki işletmesinden bir kesit. Kocaelispor logosu hemen dikkatleri çekiyor.

Yenimahalle İnkilap Caddesi’nde yer alan “Reis’in Yeri” isimli ev ve işyerlerine yemek servisi yapan işletmesi ile de bilinen Kerem Erman, özellikle zorlu ve bitmez deplasmanların önemli yönlendiricilerinden biri olmuştur. Güneş gözlükleri, karizmatik mizacı, sıklıkla giydiği trençkotu ile tam bir İzmitli duruşuna sahiptir kendisi.

Cemal Derya başkanın öncülüğünü çektiği Kocaelisporlu Taraftarlar Derneği projemiz evremizde Yenimahalle’de açılan Kostad Şubesi’nin de lokal yöneticiliğini gerçekleştirmiştir kendisi.

Kocaelispor için sayısız mücadelede, yürüyüşte yer almıştır. Futbolcularımızın kaderine terk edildiği maddi imkansızlıkların tavan yaptığı dönemlerde yine kendisi ön planda gerekli fedakarlıkları gerçekleştirmiştir.

2008'deki olaylı Kartal deplasmanında sağ başta görülmektedir Kerem Erman
2008’deki olaylı Kartal deplasmanında sağ başta görülmektedir Kerem Erman

Kardeş takımlarımızdan Antalyaspor tribünlerince de çok sevilip sayılan kendisi, talihsiz bir ayrılık döneminin ardından yeniden tribünlerimizdeki özlenen yerine dönmüştür.

Kerem Erman’a yeniden geçmiş olsun diyor, yeşil siyah renklerin peşinde nice mutlu günler diliyoruz.

Hakkında KSB Editorial

Kocaelispor Blog - Kocaelispor Analiz Merkezi

Önerilen Makale

Tribünlerin Devrim Başkanı: Cemal Derya

Kocaelispor tribünlerinin geçmişten günümüze renkliliği, çeşitliliği, kendine has dokusu sadece İzmit özelinde değil, Türkiye hatta …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir