Kocaelispor’da Şimdi Kombine Zamanı!

Merakla beklenen 2014/2015 sezonu Kocaelispor kombine kartları bugün yapılan basın toplantısı ile kamuoyunun dikkatine sunuldu. Kocaelispor taraftarını şimdiden heyecanlandıran kombinelerimizin fiyatları da oldukça anlamlı rakam ve tarihler üzerine şekillenmiş durumda.

Buzz Restoranda yapılan basın toplantısı ile tanıtılan yeni sezon kombine kartları bu sezon bilet uygulamasının önüne geçecek gibi duruyor. Olağan dışı durumlar dışında iç saha maçlarında bilet basımı yapmamayı düşünen yönetimimiz 13bin küsür kombineyi şehirde yapılacak yoğun bir lansman ile kısa sürede tüketmeyi düşünüyor. Lansmanlar esnasında dev billboardlardan ve çeşitli satış noktalarından faydalanılmak isteniyor.

Başlıkta da belirttiğimiz gibi kombine fiyatları için belirlenen rakamlar oldukça anlamlı. Mesela kale arkası dağ tarafı 19, Maraton tribünü fiyatı 66 TL. 19+66 Kocaelisporumuzun resmi kuruluş tarihi. Numaralı B tribünümüzün fiyatı ise 89 TL. Tribün geleneğimiz olan Hodri Meydan’ın meşhur Bartın deplasmanı sezonundaki kuruluş tarihi. Kale arkası deniz tarafı ilimizin sembolü 41 ile şekillendirilmiş durumda. Ve yine ilimizin telefon kodu 262 ise numaralı A tribünü için belirlenmiş kombine fiyatı.

Bahri Yavuz ve yönetimimizi değerlerimize sahip çıkan bu ince düşüncelerinden ötürü tebrik ediyoruz.

Başarı değerlerimize sahip çıkarak, camia bilinci ile hareket ederek gelecektir.

Taraftarlarımızın bu aşamada gerekli fedakarlığı yaparak, kulübe yalnızca maddi destek olmak değil aynı zamanda manevi açıdan da sahip çıkmak anlamına gelen “kombine” almak konusunda gerekli sorumluluğu ve sağduyuyu göstereceğine olan inancımız tam.

Hakkında KSB Editorial

Kocaelispor Blog - Kocaelispor Analiz Merkezi

Önerilen Makale

Kocaelisporlunun Bilet İmtihanı: Geçmişten Trajik Bir Anı

1990’ların sonuna doğru 2000’lerin başında, jeton ile maça girmeler tarih olmuş, modern çağ futbolununun getirilerinden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir