Pizzada Geleneksel Bir Durak: Snoopy

İzmit’te İnönü Caddesi’nde bulunan Snoopy Pizza & Chicken Restoranı, şehrimizdeki en eski pizza salonlarından biri olmasıyla dikkatleri çekiyor. İlimizdeki yaklaşık 8 şubesinden biri ve en eskisi olan Snoopy Pizza, eski McDonalds’ın şimdiki Garanti Bankası’nın hemen sağında yer alıyor. Müşteri kitlesi esas olarak liseli gençler ve çocuklu aileler.

Snoopy’nin pizza menüleri 14.50’den başlıyor. Bu hesaplı menü 2 dilim pizza, patates kızartması ve içecekten oluşuyor. Lezzet açısından 1990’larda aynı şubeye gidip yediğiniz pizzanın tadını aynı şekliyle alabiliyorsunuz. Bu açıdan çizgisini bozmamış olması takdire şayan. Her şeyin hızla bozulup kalitesizleştiği ve başladığı noktadan çok farklı bir yere sürüklendiği acımasız piyasa koşullarında lezzette istikrarlı olmak elbette kolay değil. Ayrıca Dominos, Pizza Hut, Sbarro, Little Caesars gibi son yıllarda yaygınlaşan fast food zinciri alternatifler varken…

Snoopy kullandığı malzemeler ve lezzetli pizza hamuru ile öne çıkıyor. Bileşimin sonucu Pizza Hut’ın ülkemize ilk giriş yaptığı 1990’ların başındaki başarılı pizza lezzetinin hemen aynısı. Son yıllarda tavuklu menülere olan rağbetle birlikte hizmetlerine tavuk menülerini de dahil eden Snoopy Pizza iki ayrı salon bulunuyor.

Takipçilerimizin dikkatine sunarız.

Önerilen Makale

Gara Guzu: Gara ve Mayhoş

Gara Guzu yaklaşık 7 yıldır gündemde olan ancak esas olarak son 3 yıl içinde öne …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir