O Şimdi Nerede? | Fevzi Açıkgöz

O Şimdi Nerede? bölümümüzün bu haftaki konuğu Mustafa Denizli hocamız döneminde ekibimizde forma şansı bulan forvetlerimizden Fevzi Açıkgöz.

1966 İzmit doğumlu olan ve ilimizin yetiştirdiği önemli değerlerden biri olan Fevzi Açıkgöz, 1986 döneminde Kağıtspor ile profesyonellikle tanışacaktır. 1990 döneminde Gölcükspor ile başladığı kariyerinde ilk olarak 1991 evresinde ikinci ligde şampiyonluğa oynadığımız günlerde ekibimize geçiş yapacaktır. Fevzi o günlerde ligde 3 kupada da 5 karşılaşmada görev alacaktır.

Kocaelisporumuzun Zeytinburnuspor’a tam 23 puan fark atarak rekor bir şekilde şampiyon olduğu kadrosunda yer alan Fevzi o sezon genelde 14 numarası ile yedek kulübesinden katkısını gerçekleştirecektir. Bursapor ile kupada yarı final oynadığımız bu unutulmaz sezonun ardından Fevzi’nin Eskişehir günleri başlayacaktır. Burada bir sezon kalarak yeniden ekibimize katılan kendisi Mustafa Denizli hocamız döneminde sadece 5 karşılaşmada oynayacaktır.

Kariyerine Sarıyer kulübü ile devam eden ve 2001’lere kadar burada demirbaş isimlerden biri olan Fevzi Açıkgöz sonrasında yeşilsahalara veda edecektir ancak sahalardan kopmayacaktır. Şu an Huzur Halısaha işletmelerinin yöneticiliğini yapan İzmitli Fevzi’ye kulübümüze katkılarından ötürü teşekkür ediyor, iş yaşantısında başarılar diliyoruz.

Önerilen Makale

O Şimdi Nerede? | Tarık Daşgün

O Şimdi Nerede? bölümümüzün bu haftaki konuğu önemli bir isim. Tekniği ile her dönem beğeni …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir