Tribünlerin Demirbaşı: Enver Güler

Kocaelispor taraftar profilinin renkliliğinden her fırsatta hep bahsederiz. Senelerce bir takımın peşinde uzak yakın deplasman demeden, hangi ligde olduğuna bakmadan devamlı koşturmak, hatta bu koşturmanın belirleyici bir aktörü olmak oldukça zor bir süreçtir. Bu dosyamızın konusu İzmit’in sevilen simalarından ve tribünlerimizin önemli yönlendiricilerinden biri olan Enver Güler.

Kocaelispor’a adanmış bir yaşam desek kendisi için sanırız abartmış olmayız. Tribünlerimizin 90’lı yıllardaki tüm o büyük ivmelerini içinden yaşamış, tribün organizasyonlarının hep içinde yer almış biridir Enver Güler. Bir aşamadan sonra da artık kendisi de organizatör rolü ile ön plana çıkmıştır. Gerek Antalyaspor ile gerek Eskişehirspor ile yaşanan kardeşlik dayanışmaları çalışmalarında, gerekse deplasmanlar için gereken otobüslerin ayarlanmasında fazlası ile koşturmuştur kendisi.

Maraton tribünde aşağıda sağ altta Kozluk Mahallesinden gelen taraftarlarımızı ağırlıklı olmak üzere yöneten, dernek başkanı Cemal Derya’nın da başında olduğu 1.Taraftar Devrimi sürecinde doğrudan kulüp yönetiminde yer alarak, 2.Taraftar Devrimi sürecinde de yönetim kurulu yedek listesi içinde yer alan kendisi, kulübe olan ilgi ve sevgisini her düzlemde adeta solumuş biridir.

İzmit’in meşhur tatlıcılarından birinde çalışan ve her fırsatta Kocaelispor karşılaşmalarına giden Enver Güler, 25 yılı bulan tribüncülük deneyiminde genç kuşaktan taraftarlarımız için de örnek bir kişiliktir.

Kendisine yaşam boyu sağlık ve mutluluk diliyoruz…

Önerilen Makale

Kocaelispor Tribünlerinin “Reisi”: Kerem Erman

Geçmişten günümüze Kocaelispor tribününün önde gelen yol göstericilerine ve iz bırakan tribün emekçilerine merceğimizi tutmaya …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir